top of page

couchcoach
Manj hrupa. Več tebe.

Vse najboljše!
Dragi mark
Najin NAJRAJŠ!!! Najin steber in opora, najina Luba! Včasih malo lunatičen, no, precej lunatičen, pa potem spet najbolj fajn ... v tvojem smehu in v tvojih objemih čutiva, kako zelo naju imaš rad.
Zlate verižice morda še ne bo, ampak midva ti podarjava nekaj veliko lepšega – vabilo v Pariz, samo za nas tri, da ti pokaževa, kako neskončno ponosna in hvaležna sva, da si najin.
Te imava rada do neba. Najrajš.
bottom of page